top of page

CORONA : maximum aantal deelnemers beperkt tot 12!

De corona cijfers zien er niet goed uit, dat kunnen we niet ontkennen.


Om jullie veiligheid te kunnen blijven garanderen tijdens de lessen, zullen we vanaf deze week nog maar maximum 12 deelnemers toelaten (ook al mogen in theorie meer deelnemers in onze ruimte van 180m2 aanwezig zijn).


Dit maximum aantal kan nog ten allen tijden nog verlaagd worden!


Verder blijven de volgende maatregelen van kracht :

  • de buitendeur blijft openstaan tijdens de les (door de stralingswarmte van de infraroodverwarming zullen jullie het niet te koud krijgen)

  • de aanduidingen op de vloer geven aan waar je kan staan (er zijn 16 markeringen, dus ruimte genoeg)


Graag zou ik jullie, als deelnemers, ook willen vragen om volgende zeker te respecteren :

  • neem plaats in het midden van de aanduidingen op de vloer en probeer zoveel mogelijk binnen de aanduiding te blijven

  • mondmaskers in de gangen en bij het binnenkomen en buitengaan blijven verplicht

  • hou voldoende afstand (1.5m) van de andere deelnemers en lesgever

  • breng uw eigen matje mee (relevant voor pilates, strong nation en strong30)

  • betaal liefst niet met cash (en indien het niet anders kan, probeer dan met gepast geld te betalen)

85 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Liefste leden, Omdat het belangrijk is dat iedereen veilig kan sporten (en zich ook veilig voelt tijdens het sporten), heb ik het maximum aantal aanwezigen verlaagd naar 14 (ipv. 16).

Vanaf deze maandag is de live yoga via zoom GRATIS voor Wellnergy leden (aka The Fabulous Wellnergy Tribe)! Wil je meedoen? Dan vind je meer info in de nieuwe yoga groep ! Met deze vorm van yoga gaan

bottom of page